NA PRODEJ
RODINNÝ DŮM 5+2 V LUDGEŘOVICÍCH

dispozice: 5+2 | podlahová plocha: 160 m2 | garáž: 30 m2 | zastavěná plocha: 130 m2 | zahrada: 625 m2
vytápění a ohřev vody: plynový kondenzační kotel, krb | sítě: elektřina, plyn, voda, kanalizace | PENB: G

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

✅ rodinný dům o dispozici 5+2
✅ možnost dvougeneračního bydlení
✅ prostorná garáž a sklep
✅ udržovaná zahrada
✅ klidná lokalita

Co by měl splňovat ideální rodinný dům? Dostupnost z centra Ostravy do 10 minut? Máme. Promyšlenou dispozici, kde si každý najde své soukromí? Hotovo. Krásnou zahradu, na které se, ale neupracujete? Taky máme.

Dům o dispozici 5+2 má dvě nadzemní podlaží, je kompletně podsklepen a využít můžete také garáž. V přízemí najdete samostatnou kuchyni, obývací pokoj a ložnici, dále koupelnu, toaletu a komoru. Pokoje jsou neprůchozí. Schodištěm se dostaneme do mezipatra kde je umístěna koupelna a toaleta. V prvním patře je pak obývací pokoj s krásným krbem, dvě ložnice a kuchyně. Ve sklepě najdete dostatek úložných prostor a potěší Vás i garáž.

Díky své koncepci a centrálnímu schodišti, které nezasahuje do přízemního bytu, můžete dům využívat jako dvougenerační. Pokud nechcete, můžete celý dům užívat bez omezení. Na zahradě se díky výměře 625 m2 neupracujete, ale budete si užívat klid a pohodu po náročném dni.

Technicky se jedná o zděný dům, který má nová plastová okna a je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace. Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem a krbem. Díky sklonu a orientaci střechy, lze instalovat fotovoltaické panely a snížit, tak energetickou náročnost. Využít můžete aktuální dotační tituly.

Pokud hledáte dům za rozumnou cenu, který je okamžitě obyvatelný a stojí na krásném místě, neváhejte. Ludgeřovice jsou totiž kompletně vybavená obec, kde najdete školu i školku, obchody a má i bezproblémové spojení MHD do Ostravy. Zkrátka ideální bydlení.

CENA: 5.200.000,- Kč

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: martin@ferovymakler.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ