NA PRODEJ
RODINNÝ DŮM 6+KK SE ZAHRADOU
HLUČÍN

dispozice: 6+kk | podlahová plocha: 300 m² | garáž: 40 m² | zastavěná plocha: 260 m² užitná plocha: 350 m² | zahrada: 2.190 m²
vytápění: podlahové vytápění |ohřev vody: plynový kotel | sítě: elektřina, plyn, voda, kanalizace | PENB: D

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

✅ rodinný dům o dispozici 6+kk
✅ prostorná garáž pro dvě auta
✅ plně vybavená posilovna
✅ obývací pokoj s krbem
✅ terasa se zahradním nábytkem
✅ nádherná zahrada a soukromí

Pravý domov nedělají cihly nebo pokoje. Domov je místo, kde se cítíte bezpečně, máte dostatek soukromí a pořádně si odpočinete. Jedno takové místo pro Vás mám!

Dům o dispozici 6+kk s dvojgaráží a posilovnou nabídne vše co od svého nového domova očekáváte. Prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou s přímým vstupem na terasu, která poskytne perfektní soukromí. Kochat se můžete při sklence šampaňského na okrasnou zahradu plnou květin, keřů a vzrostlých stromů.

V přízemí najdete zádveří, pracovnu, obývací pokoj s kuchyní a designovou koupelnu s toaletou. Po schodech se dostaneme do prvního patra kde máme tři pokoje, velkou koupelnu s toaletou a posilovnu. U té bych se rád zastavil. Je plně vybavena posilovacími stroji a dalším vybavením, které z Vás za půl roku udělají Ramba. Patro disponuje výkonnou klimatizací.

Technicky se jedná o zděný dům se zateplením a plastovými okny, který je vytápěn podlahovým topením pomocí plynového kotle. Využít můžete designová krbová kamna v obývacím pokoji. Dům je vybaven zabezpečovacím systémem včetně kamer.

Pokud si kupujete bydlení dlouhodobě, tak hlavním kritériem bude umístění. Do PENNY v Hlučíně to máte 30 vteřin autem, na Hlučínské náměstí jste za pár minut a centrum Ostravy i v ranní špičce zvládnete za 15 minut. Děti to mají do školky nebo školy pěšky do 10 minut. Zkrátka ideální rodinné bydlení.

CENA: 10.500.000,- Kč

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: martin@ferovymakler.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ