PRODÁNO
RODINNÝ DŮM S BAZÉNEM V SEDLNICÍCH

dispozice: 5+1 | zastavěná plocha: 127 m2 | užitná plocha RD: 170 m2 | bazén: 39 m2 | zahrada: 1.173 m2
vytápění: plynový kotel, krb | ohřev vody: plynový kotel | vybavení: sauna, centrální vysavač | sítě: voda, elektřina, plyn

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

✅ prostorný dům kde si každý najde své místo
✅ fantastický bazén s plochou téměř 40 m2 pro letní radovánky
✅ velká pergola pro setkávání s přáteli a grilování
✅ pro milovníky klidného bydlení

Zděný rodinný dům o dvou podlažích s dispozici 5+1 je situován na okraji zástavby malebné obce Sedlnice a nabízí tolik žádaný klid a soukromí. Dům má dvě podlaží a promyšlené vnitřní uspořádání. Spodní patro nabízí kuchyňský kout s jídelnou, obývací pokoj s krbem, ložnici s nádherným výhledem do zeleně, místnost se saunou, koupelnu s toaletou, technickou místnost, zádveří a schodiště. V prvním patře máte k dispozici tři samostatné pokoje, koupelnu s vanou a toaletu. Využít můžete také balkón.

Odpočívat můžete pod velkou pergolou, která nabízí posezení minimálně pro 20 osob a místo pro grilování. Největší zábavu a relaxaci nabízí bazén, který má úctyhodnou plochu 40 m2 a k jeho napouštění můžete využít funkční studnu. Využít můžete také domácí vířivku, domeček pro děti s houpačkou nebo skleník. Tři strany pozemku jsou odděleny živým plotem, který zajistí dostatek soukromí.

Dům nabízí vše potřebné pro dlouholeté spokojené bydlení. Kuchyňskou linku se spotřebiči jako je elektrická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí nebo lednice. Přímo z kuchyně můžete sledovat děti, jak si hrají v bazénu. Dům je vytápěn plynovým kotlem. Vychytávkou je centrální vysavač, který usnadní uklízení.

Energetický štítek se právě zpracovává a bude dodán v nejbližším možném termínu.

PRODÁNO

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: moravec@ostravskarealitni.cz


DISPOZICE DOMU – PŮDORYS

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ