Správné nastavení prodejní ceny je důležitý předpoklad k úspěchu. Pokud chceme prodat nemovitost rychle a za co nejvyšší cenu, je potřeba splnit následující kroky, o kterých jsem již psal:

  1. Home staging - příprava nemovitosti
  2. Profesionální fotografie
  3. Videoprohlídka nemovitosti

Analýza tržní ceny je velmi důležitá. Je to vlastně odpověď na otázku, za jakou cenu nemovitost v aktuální čas prodávat. V zásadě mohou nastat dvě situace. U té první nabízíte nemovitost takzvaně pod cenou a zbytečně se připravujete o vyšší výnos. Druhá situace je inzerce s nereálně vysokou cenou, díky čemu se prodej zbytečně prodlužuje. Než se dostanete na reálnou cenu, nemovitost generuje náklady a díky tomu v konečném důsledku proděláváte. V obou případech je řešení jednoduché, poradit se s realitním makléřem.

Analýzou tržní ceny jsem schopen určit nejvyšší možnou cenu nemovitosti a získat pro Vás víc peněz za kratší dobu, než když si budete nemovitost prodávat sami. Pomocníkem je má dlouholetá praxe v realitách a nástroj jménem cenová mapa, díky které jsem schopen dohledat skutečné prodejní ceny konkrétních nemovitostí za poslední 2 roky. Výsledkem je spokojený klient, který prodá za vyšší cenu a rychleji.

 

Chcete analýzu tržní ceny své nemovitosti? Kontaktujte mě.