Správně připravit nemovitost k prodeji je klíčem k úspěchu. Pomocí home stagingu vykouzlíme pozitivní atmosféru v každé nemovitosti. Svým zákazníkům home staging jednoznačně doporučuji, protože má výsledky. Co můžete od home stagingu očekávat?

✅ home staging prokazatelně urychluje prodej a zvyšuje cenu nemovitosti
✅ drobnými nebo zásadními úpravami interiéru připravíme nemovitost k prodeji
✅ úpravy mohou zahrnovat výmalbu, dekorační předměty, úklid a podobně
✅ výsledkem je útulný prostor, který zájemci o bydlení hledají

Účelnými změnami v interiéru jako jiným rozložením nábytku, nasvícením nebo umístěním květin docílíme krásného a vzdušného prostoru. Naštěstí dnes existují tisíce možností nejrůznějších dekoračních předmětů, které z interiéru vytvoří opravdu útulný domov. Pomocí profesionálních fotografií a videoprohlídky získáme solventní zájemce. Zájemce, kteří jsou ochotni zaplatit vyšší kupní cenu!

Podívejte se na fotografie skutečných nemovitostí po realizaci home stagingu, které jsem úspěšně prodal.

Home staging bytu 3+1 v Ostravě Porubě

Paní majitelka potřebovala prodat byt po babičce. Protože jsme chtěli docílit co nejvyšší prodejní ceny, rozhodli jsme se pro úpravu interiéru. Vystěhoval se veškerý nábytek, byt se vymaloval, natřely se zárubně, vyměnila se svítidla, koupily se nové bílé interiérové dveře. Takto připravený byt jsme vybavili kobercem, nábytkem, který k home stagingu využíváme, a nakonec jsme umístili doplňky a květiny. Samozřejmostí bylo profesionální nafocení. Rozdíl je vidět na první pohled.

Co je to home staging a jak Vám může pomoci při prodeji? Více v článku.

Zahájil jsem marketingovou kampaň jejíž součástí byla inzerce bytu na internetu, realitní portály a facebook. Za první tři dny jsem získal 16 zájemců. Za 7 dní jsme měli přes 25 zájemců. Měl jsem celkem čtyři prohlídkové dny. Byt jsem zarezervoval za pouhých 11 dní od zahájení inzerce. Na začátku spolupráce se majitelka svěřila, že počítá s 1 milionem. Jakmile jsme se domluvili na home stagingu a majitelka viděla výsledek, cena šla nahoru :-). Byt jsem prodal za cenu 1.300.000,- Kč. Po odečtení výdajů za nutné úpravy získala majitelka 260 tisíc navíc. A to se vyplatí!

Chcete připravit nemovitost, která osloví kupující? Kontaktujte mě.