Jmenuji se Martin Moravec a jsem realitní makléř. Klientům z Ostravy a okolí pomáhám již 10 let.

Práce realitního makléře

Svět realit jsem objevil v roce 2009, kdy jsem začal pracovat pro jednu z největších realitních sítí. Necelý měsíc po nástupu jsem prodal první byt. Obchodně se mi dařilo a patřil jsem mezi nejlepší makléře pobočky. Postupem času jsem zjišťoval, že práce u velké společnosti není pro mě to pravé. Chyběla mi volnost, proto jsem přešel pod křídla realitní kanceláře ostravskárealitní.cz, ve které pracuji dodnes. Snažím se na sobě pracovat a zlepšovat se. Pracuji s moderními technologiemi, investuji do vybavení a softwaru a to mi dává náskok před ostatními. Aktuality prezentuji na Facebooku a Instagramu.

Práce mě i po tolika letech stále baví. Je to tím, že potkávám nové zajímavé lidi a pomáhám jim řešit nejen starosti s bydlením. S klienty mám velmi dobré vztahy a díky tomu, že je Ostrava takové „malé“ město, setkáváme se vlastně neustále. Jsem velmi rád za doporučení, která mi klienti dávají, takže mohu pomáhat řešit bydlení také jejich rodinám a známým.

 

Rodina a koníčky

Práce realitního makléře samozřejmě přináší spousty schůzek a prohlídek. Zájemcům se snažím vyjít maximálně vstříc a to znamená, že volného času je méně, než kolik bych potřeboval. Pokud mám volno, snažím se být s rodinou. Největším „koníčkem“ je výchova dcerky Nikolky a miminka Elenky. Holky nám dávají pořádně zabrat, a proto jsem rád, že se můžu odreagovat u sportu. Pravidelně chodím hrát fotbal a futsal, příležitostně badminton. Ve společném volném čase vyrážíme na procházky do přírody v okolí Ostravy nebo na túry do Beskyd. Milujeme moře a máme rádi Itálii, místní jídlo a kulturu. Nakonec jsme ale nejspokojenější doma, když se sejdeme s rodinou a přáteli u sklenky dobrého vína.

Férový makléř

Značkou Férový makléř chci pomoci lidem lépe pochopit realitní trh. Na těchto stránkách mám více prostoru pro rady, osvětu a pro vaše otázky. Mé předchozí pracovní zkušenosti v bankovnictví a managementu mi umožnily vidět věci do větší hloubky. Chci klientům nabídnout špičkový a kompletní servis, prezentovat nemovitosti jinou formou, než je na trhu běžné. Používat moderní technologie a nové trendy v klientův prospěch. Chci klientům poskytovat služby, které od realitních makléřů očekávají, ale makléři je nenabízí. Poskytuji nadstandardní služby, jsem férový a vždy na straně klienta.

Prioritou jste Vy, spokojení klienti, protože spokojený klient mě dále doporučuje své rodině a známým. Důkazem kvalitně odvedené práce jsou reference spokojených klientů na Facebooku a Googlu.

 

Jmenuji se Martin Moravec a jsem váš Férový makléř.

Chcete 100% služby a férové jednání? Kontaktujte mě.