Každý realitní obchod přináší překvapení, ale také stále stejné otázky klientů a zájemců o bydlení. Rozhodl jsem se ty nejčastější a podle mého nejdůležitější otázky natočit a zodpovědět. Společnicí mi byla herečka Karolína Hýsková, kterou můžete vidět například na prknech divadla Mír v Ostravě. Tímto ještě jednou děkuji.

Otázky na Martina Moravce obsahují celkem 12. videokurzů ZDARMA! Dozvíte se například na co si dát pozor při koupi bytu. Na co si dát pozor při koupi rodinného domu nebo pozemku. Jak pronajmout byt. Co je to energetický štítek budovy nebo jak připravit nemovitost na prodej. To a mnohem více se dozvíte v následujících videích, pojďme na to!

#1
NA CO SI DÁT POZOR PŘI KOUPI BYTU

#2
NA CO SI DÁT POZOR PŘI PRODEJI DOMU A POZEMKU

#3
POVINNOST JMÉNEM ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

#4
SROVNÁNÍ OSOBNÍ VLASTNICTVÍ VS. DRUŽSTVO
#5
KOUPĚ BYTU NA HYPOTÉKU
#6
JAK SI OVĚŘIT NÁJEMNÍKA

#7
CO JE TO HOME STAGING
#8
NEMOVITOSTI A DANĚ
#9
MARTIN MORAVEC – REALITNÍ MAKLÉŘ

#10
JAKÁ JE PROVIZE MAKLÉŘE
#11
KUPNÍ SMLOUVA A ÚSCHOVA PENĚZ
#12
SPOLUPRÁCE ANEB CO VÁS ČEKÁ

Snažil jsem se jednoduše popsat a vysvětlit situace, které se mohou stát, ale přiznám se, že některé otázky jsou opravdu složité a těch pár minut nestačí. Natáčení se účastnilo celkem 6 lidí včetně mě. Po každém natočeném díle jsme problematiku krátce probrali. Byl jsem překvapený jaké má laická veřejnost představy o realitách. Některé povinnosti nebo problémy při koupi nemovitosti nikdo z nich neznal. Proto jsem si jistý, že to mělo smysl a lidem tato videa pomohou.

Nebojte se mě zeptat na to co vás zajímá. Není nic jednoduššího než mě kontaktovat.

Chcete poradit při koupi nebo prodeji nemovitosti? Kontaktujte mě.