Videoprohlídka nemovitosti je nový fenomén, který pomáhá zvýšit šanci na úspěšný prodej. Pomocí videoprohlídky předám zájemcům o bydlení zcela jiný pohled na nemovitost než nabízí fotografie. Jaké jsou hlavní výhody videoprohlídky?

  • Je dokázáno, že videoprohlídka zvyšuje sledovanost inzerátu
  • Váš inzerát bude jedinečný, odlišíme se od konkurence
  • Je vhodná pro byty, rodinné domy i komerční prostory
  • Předá pozitivní emoce = kupujeme srdcem
  • Díky YouTube získáme nové zájemce i mimo běžnou inzerci

Konkurence v nemovitostech je obrovská, pokud chceme zájemce o naší nemovitost oslovit, musíme se odlišit. Videoprohlídka nám to umožní. Pro dosažení maximálního výsledku, rychlého prodeje nemovitosti za co nejvyšší cenu, je důležité spojení profesionální fotografie a videoprohlídky. Výsledkem je prezentace, která nás odliší od konkurenčních inzerátů a posune naší nabídku na vyšší pozice. Taková nemovitost získá daleko větší prestiž u kupujících a snáze si obhájí vyšší prodejní cenu.

Pro samotné natáčení používám špičkový systémový fotoaparát Sony α6000 se sadou objektivů, stativ a samozřejmě slider pro efektní záběry "v pohybu". Využívám také záběry z dronu. Následný materiál předám odborníkovi, který video sestříhá, přidá hudbu a doplní texty. Výsledek můžete vidět na mém YouTube kanále. 

Chcete natočit profesionální videoprohlídku? Kontaktujte mě.