Jmenuji se Martin Moravec a jsem realitní makléř z Ostravy. Jsem přesvědčen, že každý si zaslouží 100% servis. Pokud prodáváte nebo pronajímáte nemovitost, je dobré mít na své straně odborníka, partnera, který Vám pomůže a poradí. Ještě lepší je, když Vám realitní makléř vydělá peníze navíc.

ferový makléř

Mám propracovaný marketingový plán, který zajistí prodávajícím minimálně o 10% vyšší zisk, než když si prodej realizují sami. Jak je to možné? Protože:

Bezplatná konzultace

Potřebujete poradit? Nabízím Vám bezplatnou konzultaci, na které získáte odpovědi na své otázky týkající se prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Profesionální fotografie

Fotografie řekne víc než tisíc slov. Toto známé pořekadlo využiji ve Váš prospěch. Pořídím Vám úchvatné snímky nemovitosti, které osloví zájemce.

Home staging

Klíčem k výhodnému prodeji je správně připravená nemovitost. Pomocí drobných úprav interiéru vykouzlíme pozitivní atmosféru, kterou kupující chtějí.

Videoprohlídka

Videoprohlídka nám zvýší šanci na úspěšný a rychlý prodej. Pomocí videa předám zájemcům o bydlení zcela jiný pohled na nemovitost, než nabízí fotografie.

Analýza tržní ceny

Správné nastavení ceny je důležitý předpoklad k úspěchu. Díky svým zkušenostem a vlastní cenové mapě jsem schopen určit přesnou prodejní cenu.

Marketing nemovitosti

Ať už prodáváme krásný velký dům nebo malý byt, je důležité myslet na propagaci. Mám řešení šité na míru konkrétní nemovitosti, které prostě funguje.

Právní servis

Kvalitní právní servis je pro mě samozřejmostí. Spolupráce se zkušenými advokáty přináší jistotu a bezpečí při jakékoli situaci. Jsou na Vaší straně.

Energetický štítek (PENB)

Vypracuji pro Vás povinný energetický štítek budovy, který je v dnešní době pro kupující velmi důležitý. Úspornější nemovitost má pro kupce vyšší hodnotu.