Prodej nebo pronájem nemovitostí je o zkušenostech a znalostech. Jak je ale získat, když prodávám nebo pronajímám nemovitost jednou, dvakrát za život? Jak docílím rychlého prodeje za skvělou cenu nebo najdu solidního nájemníka?

Nabízím Vám bezplatnou konzultaci, osobní schůzku, na které získáte odpovědi na své otázky týkající se prodeje nebo pronájmu nemovitosti. V čem Vám mohu pomoci?

  • Vysvětlím celý proces prodeje/pronájmu nemovitosti
  • Upozorním Vás na rizika, která obnáší prodej/pronájem nemovitosti
  • Prověřím nemovitost po právní stránce, zkontroluji dokumentaci
  • Vypracuji strategii prodeje/pronájmu pro konkrétní nemovitost
  • Připravím marketingový plán
  • Určím reálnou, nejvyšší možnou cenu nemovitosti

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že každý obchod je jedinečný, protože požadavky klientů se liší. Je velký rozdíl prodávat nemovitost, na které vázne zástavní právo (hypotéka) a nemovitost takzvaně čistou, tedy bez jakýchkoli zástav či břemen. Prodávající má mnohdy zkreslené představy ohledně celkové doby prodeje nebo zákonných termínů úřadů. Od toho se logicky odvíjí faktické připsání kupní ceny na Váš účet. Můžeme vše zvládnout do měsíce, ale také se může řízení na úřadech vinou právních vad na nemovitosti protáhnout na měsíce. Po úvodním prověření nemovitosti jsem Vám schopen říct, jak dlouho bude celý proces trvat. Díky tomu si můžete plánovat koupi nového bydlení, stěhování a podobně.

Kontaktujte mě a přidejte se k desítkám spokojených klientů, kteří od roku 2009 využívají mé profesionální a férové služby. Rád pomohu i Vám!

 

Získejte bezplatnou konzultaci od zkušeného makléře. Kontaktujte mě.