Chcete prodat byt nebo dům za co nejvyšší cenu? Potřebujete prodat opravdu rychle? Prodáváte nemovitost a nevíte si rady jak svůj byt nebo dům prezentovat zájemcům? Nabízíte nemovitost delší dobu a nedaří se vám přilákat zájemce? Na všechny otázky znám spolehlivé řešení = home staging.

Co je home staging a jak vám může pomoci?

Pomůžeme si definicí z Wikipedie, která službu popisuje následovně. Home staging [čti: houm stejdžing] je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Na rozdíl od interiérového designu, který je zaměřen na vlastní domov, home staging se zaměřuje na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků včetně osvětlení. Jednoduše řečeno, zájemcům představíme moderní domov, který hledají.

Podívejte se na fotografie skutečných nemovitostí, kterém jsem inzeroval a úspěšně prodal

Využijte služeb profesionála

Profesionálové, kteří se věnují home stagingu zpravidla disponují vlastním nábytkem, dekoracemi, osvětlením a dalšími doplňky. Bohužel v Ostravě tuto službu na této úrovni nikdo nenabízel. Proto jsem se rozhodl situaci změnit, pronajal jsem si sklad o výměře 40 m2 a pořídil vlastní nábytek, dekorace, obrazy, osvětlení a další doplňky. Díky tomu svým klientům poskytuji 100% službu, kterou znají například z USA. To, ale není vše. Navázal jsem spolupráci s řemeslníky a malíři, kteří v případě potřeby provedou základní úpravu nemovitosti a tím značně usnadní prodej. Podívejte se na ukázku.

Mám v pronájmu vlastní sklad s nábytkem, dekoracemi, obrazy, osvětlením a doplňky o výměře 40 m2.

Home staging zkrátka funguje a důkazem jsou mé realizace. Dokážeme z prázdného prostoru vykouzlit příjemné místo k bydlení. Ukážeme kupujícím to co hledají = domov. Bonusem je více zájemců o prohlídku a tím pádem snadnější prodej.

Osobně volím náročnější cestu s rozmístěním nábytku a dekorací než jednoduché uklizení. Co si budeme povídat, uklizená nemovitost má být standardem, to není nic speciálního. Cílem je zájemce o bydlení zaujmout na první pohled a home staging je ideálním prostředkem. Své úsilí musíme podpořit profesionálními fotografiemi nemovitosti. Jen tak jsem schopen prodat rychle a za co nejvyšší cenu.

Chcete připravit nemovitost, která osloví kupující? Kontaktujte mě.

Není home staging jako home staging

Rád bych upozornil, že kvalita této služby se v našich podmínkách dost výrazně liší. V Ostravě poskytují home staging snad všechny realitní kanceláře, ale v 90% jsou to pouze prázdné fráze. Realita je taková, že makléř nemovitost uklidí, vyfotí, fotky si sám upraví a výsledek? Podívejte se sami. Já tímto stylem nepracuji, není to podle mého plnohodnotná úprava a na výsledku je to znát.

Jmenuji se Martin Moravec a jsem realitní makléř z Ostravy. Jsem přesvědčen, že každý si zaslouží 100% servis. Ať už prodáváte nebo pronajímáte nemovitost, je dobré mít na své straně odborníka, partnera, který Vám pomůže a poradí. Ještě lepší je, když Vám realitní makléř vydělá peníze navíc. Jsem zde pro Vás.

Kontakt

Sdílet příspěvek
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone