Chcete prodat byt nebo dům za co nejvyšší cenu? Potřebujete prodat opravdu rychle? Prodáváte nemovitost a nevíte si rady jak svůj byt nebo dům prezentovat zájemcům? Nabízíte nemovitost delší dobu a nedaří se vám přilákat zájemce? Na všechny otázky znám spolehlivé řešení = home staging.

Co je home staging a jak vám může pomoci?

Pomůžeme si definicí z Wikipedie, která službu popisuje následovně. Home staging [čti: houm stejdžing] je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Na rozdíl od interiérového designu, který je zaměřen na vlastní domov, home staging se zaměřuje na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků včetně osvětlení. Jednoduše řečeno, zájemcům představíme moderní domov, který hledají.

Podívejte se na fotografie skutečných nemovitostí po realizaci home stagingu, které jsem úspěšně prodal.

Využijte služeb profesionála

Profesionálové, kteří se věnují home stagingu zpravidla disponují vlastním nábytkem, dekoracemi, osvětlením a dalšími doplňky. Bohužel v Ostravě tuto službu na této úrovni nikdo nenabízel. Proto jsem se rozhodl situaci změnit, pronajal jsem si sklad o výměře 40 m2 a pořídil vlastní nábytek, dekorace, obrazy, osvětlení a další doplňky. Díky tomu svým klientům poskytuji 100% službu, kterou znají například z USA. To, ale není vše. Navázal jsem spolupráci s řemeslníky a malíři, kteří v případě potřeby provedou základní úpravu nemovitosti a tím značně usnadní prodej. Podívejte se na ukázku.

Mám v pronájmu vlastní sklad s nábytkem, dekoracemi, obrazy, osvětlením a doplňky o výměře 40 m2.

Home staging zkrátka funguje a důkazem jsou mé realizace. Dokážeme z prázdného prostoru vykouzlit příjemné místo k bydlení. Ukážeme kupujícím to co hledají = domov. Bonusem je více zájemců o prohlídku a tím pádem snadnější prodej.

Osobně volím náročnější cestu s rozmístěním nábytku a dekorací než jednoduché uklizení. Co si budeme povídat, uklizená nemovitost má být standardem, to není nic speciálního. Cílem je zájemce o bydlení zaujmout na první pohled a home staging je ideálním prostředkem. Své úsilí musíme podpořit profesionálními fotografiemi nemovitosti. Jen tak jsem schopen prodat rychle a za co nejvyšší cenu.

Chcete připravit nemovitost, která osloví kupující? Kontaktujte mě.

Není home staging jako home staging

Rád bych upozornil, že kvalita této služby se v našich podmínkách dost výrazně liší. V Ostravě poskytují home staging snad všechny realitní kanceláře, ale v 90% jsou to pouze prázdné fráze. Realita je taková, že makléř nemovitost uklidí, vyfotí, fotky si sám upraví a výsledek? Podívejte se sami. Já tímto stylem nepracuji, není to podle mého plnohodnotná úprava a na výsledku je to znát.

Jmenuji se Martin Moravec a jsem realitní makléř z Ostravy. Jsem přesvědčen, že každý si zaslouží 100% servis. Ať už prodáváte nebo pronajímáte nemovitost, je dobré mít na své straně odborníka, partnera, který Vám pomůže a poradí. Ještě lepší je, když Vám realitní makléř vydělá peníze navíc. Jsem zde pro Vás.

Kontakt

Sdílet příspěvek
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone