P R O D Á N O

Nabízím ke koupi zděnou chalupu o dispozici 4+1 v s pozemkem o výměře 1.446 m2, která se nachází v malebném kraji Osoblažska, konkrétně v malé vesnici Karlov. Pokud toužíte po klidu a soukromí je tato chalupa jasnou volbou.

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

  •  chata vhodná k celoročnímu užívání
  • veškeré vybavení je zahrnuto v ceně
  • k dispozici velká zahrada orientována na jihozápad
  • zastávka autobusu 250 metrů pěší chůzí
  • krásná krajina vhodná k cyklovýletům, spousta turistických cílů a památek

příroda, klid, relax

Cihlová chalupa nabízí celkem 4 pokoje s kuchyní, koupelnu, toaletu, dílnu a sklípek. V přízemí se nachází kuchyně s krbovými kamny, dvě ložnice, koupelna s toaletou a dílna. Po schodech v prvním patře můžete využít další dvě ložnice a půdní prostor (možnost vybudování dalších pokojů). V chalupě může v pohodlí přespat 6-8 nocležníků. Vhod přijde také prostorná dílna vhodná jako sklad pro sekačku a další zahradní pomocníky. Veškeré vybavení chalupy je součástí prodeje. Zajímavostí je sklípek pro potraviny, brambory, víno…

Majitelé se o chalupu starají s láskou. Na zahrádce najdeme květiny, rajčata, dýně, brambory. Relaxovat můžete u grilu odkud máte krásný výhled na celou vesničku.

Okolí láká k cyklovýletům. Navštívit můžete zámky, rozhlednu Hraniční Vrch s fantastickým výhledem. Projet se můžete na úzkokolejné trati do Osoblahy. No a večer si můžete opéct špekáčky pod krásným nebem bez světelného smogu, ideální na pozorování hvězd. Zažijte ten pocit na vlastní kůži, stačí mi zavolat.

užitná plocha: 160 m2 stavba: cihlová vytápění: krbová kamna, přímotopy
zastavěná plocha: 117 m2 dispozice: 4+1 příjezd: obecní komunikace
zahrada: 1.446 m2 sítě: elektřina, voda ze studny doprava: autobusová zastávka

CENA: 550.000,- Kč včetně provize

Chalupa je okamžitě k dispozici. Veškeré informace Vám rád sdělím, stačí mě kontaktovat.

realitní makléř: Martin Moravec
mobil: 732 801 342
email: moravec@ostravskarealitni.cz

FOTOGALERIE