INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST – PENZION V KRNOVĚ

Krnov je historické město nacházející se cca 40 kilometrů od chráněné krajinné oblasti Jeseníky, kousek od hranic s Polskem. Město je ekonomickým a kulturním centrem regionu. Penzion se nachází přímo pod poutním vrchem Cvilín, který s kostelem Panny Marie Sedmibolestné a rozhlednou tvoří výraznou dominantu města.

Celý areál má osobitou atmosféru a je obklopen zelení, která dodává místu klid a potřebné soukromí. Díky tomu je penzion vyhledáván pro pořádání svateb a firemních akcí. Restaurace nabízí kvalitní a poctivou českou kuchyni ze sezónních surovin.

PENZION

Penzion disponuje celkem 25 lůžky ve dvou a třílůžkových pokojích (včetně bezbariérového pokoje), které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Další 4 lůžka se nachází v luxusním apartmánu s vlastní terasou a vířivkou. Samozřejmostí je recepce. Pro zaměstnance jsou k dispozici 2 pokoje.

RESTAURACE

Maximální kapacita restaurace cca 100 míst k sezení, dalších cca 100 míst na venkovní kryté terase. Pro hosty k dispozici bar, vinotéka, salónek. Plně vybavená kuchyně včetně zázemí pro uchování potravin a nápojů. Na terase venkovní kuchyně včetně grilu. Ve sklepení skladové prostory a zásobovací výtah. K dispozici pokoje pro personál.

AREÁL

Součástí areálu je samostatná budova penzionu a restaurace, parkovací plocha a upravené travnaté plochy. Zastavěná plocha penzionu činí 273 m2, restaurace se zázemím 364 m2 a parkovaní se zahradou celkem 2.407 m2. O celý areál je pečováno a je oplocen. Nemovitosti jsou ve velmi dobrém technickém stavu a jsou neustále modernizovány.

PROVOZNÍ INFORMACE

Penzion s restaurací je převážně využíván pro pořádání svateb. Areál je rezervován na půl roku dopředu. Penzion zajišťuje ubytování novomanželů a hostů. Dalším zdrojem příjmů jsou firemní akce a školení, kdy je zajištěna školící místnost, stravovaní a ubytování. Velkou výhodou je bezproblémové parkování v areálu nebo na parkovací ploše navazující na areál. Celková kapacita cca 40 vozů.

ÚZEMNÍ PLÁN, INŽENÝRSKÉ SÍTĚ

Celý areál je v územním plánu obce Krnov veden jako plocha komerčních zařízení s využitím pro ubytování. Případná investice do rozšíření ubytovací kapacity je možná, jediným omezením je maximální výška objektu do 15 m nad okolní terén. Areál je napojen na elektřinu a plyn, obecní vodovod a kanalizaci.

PROČ INVESTOVAT?

  • celý areál je ve výborném technickém stavu a má dobré jméno
  • je využíván převážně pro svatby a firemní akce
  • areál má dostatečnou kapacitu pro další rozvoj
  • investice není pouze nákup nemovitosti, ale také fungující know-how
  • díky tomu je vhodný jak pro zkušené tak méně zkušené investory
  • zaručený pravidelný roční výnos a navíc hodnota areálu, která v čase roste

Zaujala Vás tato nabídka a chcete se dozvědět víc informací? Není nic jednoduššího než mi zavolat a domluvit si prohlídku. Rád Vám sdělím detailnější informace a celý areál Vám spolu s majitelem představím.

Kontakt na prodejce:

realitní makléř Martin Moravec
mobil: 732 801 342
email: moravec@ostravskarealitni.cz