PRODÁNO
PRODEJ, BYT 1+1, OSTRAVA – ZÁBŘEH, UL. VÝŠKOVICKÁ, 37 M2

Nabízím ke koupi byt 1+1 v oblíbené části Ostravy Zábřehu na ulici Výškovická hned u obchodního komplexu Kotva. Byt se nachází v 3.NP/7 domu s výtahem, celý dům je po kompletní revitalizaci zahrnující nová plastová okna, zateplení včetně nového vstupu a nový výtah.

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

  • pěkný byt v žádané lokalitě = ticho díky oknům orientovaným do dvora
  • veškerá dostupnost služeb a obchodů, přesto klidné bydlení
  • výborná investice na pronájem = nedostatek bytů v okolí
  • v bytě můžete okamžitě bydlet nebo si ho upravit podle svého

Jsem rád, že vám mohu nabídnout úžasný byt 1+1 na ulici Výškovická. Byt má okna s výhledem do dvora (zaručen klid) a orientována na jihovýchod. V bytě najdete jeden velký pokoj, kuchyni, chodbu s vestavěnou skříní, koupelnu se sprchovým koutem a toaletu.

Doslova pár metrů od domu máte vše potřebné. Obchodní centrum Kotva se spoustou obchodů a služeb, supermarket Hruška, Billa, restaurace, rychlá občerstvení. Pár kroků od domu tramvajová zastávka. Pouhé dvě zastávky od bytu se nachází Avion Shopping Park a hypermarket Kaufland. Pro milovníky běhání je k dispozici Bělský les. Vhod přijde také kino Luna.

Velkou výhodou je, že nemusíte platit daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4%. Jak je to možné? Byt je totiž v družstevním vlastnictví, ale s okamžitým převodem do vlastnictví osobního. Díky tomu ušetříte za platbu daně 28.800,- Kč a přitom můžete byt financovat hypotéčním úvěrem. Konkrétně úvěrem se sazbou 2,39% s fixací na 5 let. Při splatnosti 20 let činí měsíční splátka 3.022,- Kč. Za platbu do fondu oprav, teplo, vodu, úklidu a dalších poplatků zaplatíte měsíčně 2.462,- Kč. Celkové výdaje za byt včetně splátky hypotéky činí fantastických 5.484,- Kč měsíčně. Za takové peníze neseženete ani pronájem!

Zavolejte mi a domluvte si společnou prohlídku. Rád vám byt ukážu.

dispozice bytu: 1+1 včetně sklepa velikost bytu: 37 m2 umístění: 3.NP/7

PRODÁNO

realitní makléř: Martin Moravec
mobil: 732 801 342
email: moravec@ostravskarealitni.cz

FOTOGALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ