PRODÁNO BYT 2+1 OSTRAVA – PORUBA, UL. OPAVSKÁ PRODÁNO

dispozice: 2️⃣➕1️⃣  výměra: 57 m2  balkón: ☑️  vlastnictví: družstevní  bezbariérový přístup: ☑️  rekonstrukce: ☑️

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

✔️ nový byt po kompletní rekonstrukci
✔️ nový zasklený balkón o výměře 4 m2
✔️ trendy koupelna se sprchovým koutem
✔️ výhodné také jako investice na podnájem

Pokud hledáte byt po kompletní rekonstrukci a vybavení a vzhled kuchyňské linky chcete mít podle sebe, je tento byt výbornou volbou. V bytě je od podlahy po strop vše po rekonstrukci. Krásné plovoucí podlahy, sádrokartonový strop, zděná koupelna se samostatnou toaletou. Obývací pokoj má přímý vstup na nový balkón, který je zasklený. Ložnice s ideální orientací na severovýchod a výhledem do klidného vnitrobloku. V koupelně sprchový kout, umyvadlová skřínka a místo pro pračku. Toaleta je závěsná.

V kuchyni jsou připraveny veškeré přípojky elektřiny, vody a vzduchotechniky pro novou kuchyňskou linku. Byt se nachází v 1.NP/6 domu po kompletní rekonstrukci včetně bezbariérového výtahu. Výhodou je umístění, kdy v okolí je vše potřebné včetně zdravotního střediska, supermarketu nebo zastávky MHD.

Byt je vhodný také jako investice k podnájmu. Běžné nájemné podobného bytu v této lokalitě činí 9.000,- Kč + poplatky. Roční zhodnocení činí 6%.

Fond oprav vč. úvěru: 1.724,-  teplo: 895,-  teplá voda: 370,-  studená voda: 97,-  úklid: 75,-  ostatní: 17,-  CELKEM: 3.178,- Kč.

PRODÁNO

VOLEJTE: 732 801 342

📧 moravec@ostravskarealitni.cz

 

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ