PRODÁNO
RODINNÝ DŮM 4+KK | OSTRAVA – MUGLINOV

dispozice: 4+kk | podlahová plocha: 96,4 m2 | zahradní domek: 20 m2 | zastavěná plocha: 120 m2 | zahrada: 502 m2
vytápění a ohřev vody: el. podlahové, el. bojler | sítě: elektřina, voda, kanalizace  PENB: B

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

✅ nízkoenergetická novostavba o dispozici 4+kk
✅ udržovaná zahrada s dětským hřištěm
✅ perfektní dostupnost centra města

Bydlíte v centru Ostravy a toužíte po větším prostoru, zahradě a bezproblémovém parkování? Dál už nehledejte. Mám místo, kterému budete říkat domov. Místo vzdálené pouhých 5 minut od Komenského sadu, perfektně dostupné pěšky, MHD nebo autem. Zkrátka místo do kterého se zamilujete na první pohled…

Nízkoenergetický rodinný dům o dispozici 4+kk nabídne propojený prostor kuchyně s obývacím pokojem a přímým vstupem na terasu. Studené zimní večery rozehřejí krbová kamna. Prostě ideální rodinná atmosféra. V domě najdeme celkem tři samostatné pokoje. Aktuálně využity jako ložnice, dětský pokoj a pracovna/dílna. V koupelně máme rohovou vanu i sprchový kout, výhodou jsou dvě umyvadla a toaleta. V zádveří najdeme botník a šatní skříň.

Zahrada je udržovaná o ideální výměře 502 m2, takže se na ní neupracujete. Bezproblémově zaparkujete 2-3 automobily. Chlapi využijí zahradní domek, děti potěší dětské hřiště a všichni si pak sejdou na terase. Pozemek je kompletně oplocen včetně elektricky ovládané brány. Samozřejmostí je elektronické zabezpečení domu.

Technicky. Dům je zděný, zateplen šedým polystyrenem, plastová okna s trojskly. Elektrické podlahové vytápění s termostatem v každé místnosti. Ohřev vody přes el. bojler s objemem 100 litrů. Celkové náklady na energie včetně vytápění, ohřevu vody, vaření a svícení jen 26 tisíc ročně.

PRODÁNO

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: martin@ferovymakler.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ