PRODÁNO

Nabízím k prodeji nízkoenergetický rodinný dům tipu bungalov o dispozici 3+1 s garáží, na pomezí Slezské Ostravy a Heřmanic (ulice Poštulkova). Pokud toužíte po klidném bydlení v zeleni, je tento dům jasnou volbou.

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

  • klidná lokalita, dostatek soukromí, příjemní sousedé
  • nízkoenergetický dům s nízkými provozními náklady
  • podlahové vytápění pro komfortní bydlení
  • garáž pro Vašeho plechového miláčka
  • zimní zahrada pro romantické chvíle při západu slunce

Kousek od města, přesto v přírodě. Jako balzám na duši působí udržovaná zahrada, která poskytuje dostatek soukromí a je orientována na jihozápad. Slunce zde svítí do pozdního odpoledne a pokud počasí nepřeje, využijete zimní zahrady.

odpočívejte, relaxujte, grilujte

Co se týče dispozice, bezbariérový dům má prostorný obývací pokoj propojený se zimní zahradou, kuchyň, ložnici, dětský pokoj, koupelnu s WC, druhé samostatné WC, technickou místnost a garáž. Pro ukládání věcí můžete využít také podkroví. Kuchyňská linka je plně vybavena: elektrická varná deska, digestoř, elektrická trouba, myčka nádobí a lednice.

Dům byl kolaudován v prosinci roku 2005, vystavěn z betonových tvárnic Betong a zateplen 10 cm polystyrenem. Na střešní krytinu byla použita betonová taška. Okna plastová. Vytápění je podlahové, teplovodní, napojeno na elektro kotel o max. výkonu 12 kW, využít můžete také krb. Ohřev vody zajištěn el. bojlerem. Výsledkem je energetický štítek s hodnotou B – velmi úsporný. Provozní náklady za vytápění, ohřev vody, svícení a vaření pouhých 2.390,- Kč měsíčně (doloženo vyúčtováním).

Dům je připraven k okamžitému bydlení. Možnost úhrady hypotékou nebo úvěrem ze stavebního spoření, vše zdarma zařídíme. Těším se na společnou prohlídku.

zastavěná plocha: 143 m2 obývací pokoj: 25,2 m2 koupelna: 6,5 m2
užitná plocha: 119 m2 kuchyně: 7 m2 toaleta: 1,1 m2
garáž: 19,2 m2 ložnice: 16 m2 technická místnost: 4,5 m2
zahrada: 930 m2 ložnice: 11 m2 chodba: 8,8 m2
celkově pozemek: 1208 m2 zádveří: 4,2 m2 zimní zahrada: 15,4 m2

PRODÁNO

realitní makléř: Martin Moravec
volejte: 732 801 342
pište: moravec@ostravskarealitni.cz

FOTOGALERIE