PRODÁNO RODINNÝ DŮM 3+1, HORNÍ SUCHÁ PRODÁNO

užitná plocha RD: 160 m2  užitná plocha garáž: 40 m2  užitná plocha zahradní kuchyně: 20 m2  zahrada: 962 m2
vytápění: plynový kotel, krb  ohřev vody: el. bojler  ohřev bazénu: solární panely, tepelné čerpadlo  sítě: voda, kanalizace, elektřina, plyn

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

dům k okamžitému bydlení = stačí se jen nastěhovat
moderní uspořádání = kuchyně, jídelna a obývací pokoj s krbem
maximální pohoda = udržovaná zahrada s bazénem a venkovní kuchyní
prostorná garáž = dostatek místa pro plechového miláčka
perfektní dopravní dostupnost = autem 10 minut do Havířova

Zděný rodinný dům nabízí denní část v přízemí a klidovou část v patře. V přízemí se nachází zádveří, prostorná kuchyně a jídelna s obývacím pokojem. Dominantou pokoje je krásný krb, který vytápí všechny pokoje v domě. Kuchyňská linka s barovým pultem nabízí veškerý komfort díky vestavěným spotřebičům (varná deska, digestoř, el. trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice) a velké pracovní ploše. Nechybí koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V patře najdeme ložnici, dětský pokoj (hernu) a dva spací kouty. Komoru v patře můžete adaptovat na druhou koupelnu.

Odpočívat můžete na udržované a oplocené zahradě se vzrostlými stromy a keři. Hlavním lákadlem je bazén s tepelným čerpadlem a solárními panely, které se starají a příjemnou teplotu od jara až do podzimu. Nechybí pergola nebo solární sprcha. Na zahradě je také studna s čerpadlem s rozvodem vody po celé zahradě.

Ve sklepě najdeme spoustu úložného místa včetně prádelny a kotelny (moderní plynový kondenzační kotel, bojler). Za domem se nachází garáž s prostorem pro dva vozy a venkovní kuchyně, která je vybavena také toaletou.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, přípojku plynu a elektřiny. K vytápění a ohřevu teplé vody slouží plynový kotel, lze využít také elektrický bojler. Vytápění také pomocí krbu. Dům je cihlový, zateplen, s plastovými okny. Střecha sedlová je zateplená, krytina plech. Elektroinstalace v mědi. Přístup a vjezd k domu je přes automatickou bránu. K dispozicí je parkovací plocha až pro 4 vozidla.

Energetický štítek se právě zpracovává a bude dodán v nejbližším možném termínu.

PRODÁNO

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: moravec@ostravskarealitni.cz

VIDEOPROHLÍDKA

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ