PRODÁNO
RODINNÝ DŮM 5+1 | OSTRAVA – NOVÁ BĚLÁ

dispozice: 5+1 | celková užitná plocha: 160 m2 | užitná plocha garáž: 45 m2 | zastavěná plocha: 95 m2 | zahrada: 855 m2
vytápění a ohřev vody: kotel na pelety, el. bojler | sítě: elektřina, plyn, voda, kanalizace  PENB: G

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

✅ rodinný dům k okamžitému bydlení
✅ prostorná zahrada s pergolou a bazénem
✅ garáž pro dvě vozidla a dílna
✅ slepá ulice – bezpečí pro děti

Nová Bělá je žádaná lokalita pro svou kompletní občanskou vybavenost a rychlou dostupnost v rámci Ostravy. Autem jste za pár minut v centru Ostravy, ale využít můžete také MHD. Autobusová zastávka je pouhých 100 metrů od domu. Nemusíte být taxikáři a vaše děti se dostanou do kroužků nebo školy samy. Obrovská výhoda.

Rodinný dům nabídne ideální zázemí pro čtyřčlennou rodinu. V přízemí se nachází zádveří, chodba se schodištěm, obývací pokoj, kuchyně, jídelna (pokoj), spíž, koupelna a toaleta. V patře pak najdeme tři pokoje (jeden průchozí) a vstup na půdu. Za domem stojí dvojgaráž s dílnou o výměře 45 m2. Výborně poslouží kutilům nebo po úpravě najde nové využití pro bydlení. Za domem najdeme pergolu s posezením, okrasné jezírko a bazén. Vše zůstává novým majitelům. Zahrada je kompletně oplocena a jsou zde vysázeny túje, které za pár let poskytnou dokonalé soukromí.

Technicky. Dům je zděný, má dvě obytná podlaží a je podsklepen. Střecha sedlová, okna plastová. Vytápění kotlem s podavačem na pelety. Ohřev vody přes léto elektrickým bojlerem, v zimě přes kotel. Náklady se pohybují okolo 25 tisíc ročně.

PRODÁNO

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: martin@ferovymakler.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ