P R O D Á N O
LUXUSNÍ RODINNÝ DŮM V OSTRAVĚ PETŘKOVICÍCH

dispozice: 5+kk | celková užitná plocha: 250 m2 | užitná plocha garáž: 40 m2 | pergola: 32 m2 | zahradní domek: 26 m2 | zahrada: 2.132 m2
vytápění a ohřev vody: tepelné čerpadlo země/voda | sítě: elektřina, voda, domácí ČOV  PENB: C

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

luxusní dům pro náročné = okamžitě k nastěhování
špičkové přírodní materiály = dřevo, sklo, kámen
moderní uspořádání = propojení kuchyně, jídelny a obývací pokoje
úžasná a velká terasa = propojení obývacího pokoje s přírodou
moderní konstrukce a technologie = nízké náklady na bydlení

Nabízím ke koupi luxusní rodinný dům o dispozici 5+kk s garáží pro dva vozy, velkou terasou a udržovanou zahradou včetně pergoly. Dům se nachází v Ostravě Petřkovicích, necelých 5 km od Masarykova náměstí.

Zděný rodinný dům o dvou podlažích situovaný na kopci s výhledem na Ostravu. Dům je rozdělen na obytnou část v přízemí a klidovou část v patře. V přízemí se nachází obývací pokoj, jídelna s kuchyní, pracovna, koupelna s toaletou a technická místnost. Terasa má přímý vstup z jídelny a obývacího pokoje. V přízemí se nachází také dvojgaráž. Po schodech vstoupíme do prosvětlené haly s vestavěnými skříněmi. V patře dva dětské pokoje, koupelna s toaletou a ložnice s šatnou.

Luxusní pocit zajistí pouze přírodní materiály. Masivní dřevěná podlaha v celém domě s podlahovým vytápěním, velkoformátová dřevěná okna s venkovními žaluziemi, lakovaná kuchyňská linka s deskou z přírodního kamene. Špičkové kuchyňské spotřebiče Miele (indukční varná deska, konvektomat, myčka nádobí), odsavač par Faber a granitový dřez. Využít můžete dvě prostorné koupelny se sprchovými kouty a obrovskou vanou.

Odpočívat můžete na terase s výhledem na město nebo v pergole vybavené krbem pro příjemnou atmosféru. Využít můžete také ovocný sad, který majitelé vysadili a postupně plodí jablka a další ovoce. Na zahradě přípojka vody pro bazén. Vytápění pomocí tepelného čerpadla zajistí velmi nízké náklady na provoz domu. Pro uložení sekačky a další techniky slouží zahradní domek. Před domem místo na parkování až 6 vozidel.

PRODÁNO

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: moravec@ostravskarealitni.cz

PŮDORYS

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ