REZERVOVÁNO
RODINNÝ DŮM 7+2 | OSTRAVA – PLESNÁ

dispozice: 7+2 | celková užitná plocha: 260 m2 | užitná plocha garáž: 40 m2 | zastavěná plocha: 330 m2 | zahrada: 2.068 m2
vytápění a ohřev vody: tuhá paliva, plynový kotel, el. bojler | sítě: elektřina, plyn, voda, (kanalizace ve výstavbě)  PENB: NE

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

✅ dům si můžete upravit podle svých představ
✅ rovinatá zahrada s dostatkem soukromí
✅ perfektní dopravní dostupnost do města

Pokud milujete přírodu a čistý vzduch, ale nechcete se vzdát výhod bydlení ve městě, rodinný dům v Plesné je pro vás ideální volbou. Rodinný dům si nekupujete na pár let, ale většinou na celý život, proto je výběr správné lokality velmi důležitý. Jsem si jistý, že tento dům vás okamžitě osloví. Zaujme vás udržovaná zahrada o výměře 2.068 m² s dostatkem soukromí. Samotný dům se nachází na klidném místě v zástavbě rodinných domů.

Historie domu sahá až do 19. století. Následovalo několik úprav a přestaveb do nynější podoby. V přízemí domu najdete tři pokoje, kuchyni, koupelnu a toaletu. Dále komoru, prádelnu a hospodářskou část s garáží pro dva automobily. V horním patře najdete čtyři pokoje, kuchyni, koupelnu a toaletu. K dispozici je také rozsáhlá půda. Vytápění pomocí kotle na tuhá paliva a plynového kotle. Vodovod je obecní, kanalizace je aktuálně ve výstavbě (za domem je již hotová, ale není zkolaudovaná).

Na pozemku najdete také stodolu se sklípkem (na víno, pivo nebo brambory). Příjezd na pozemek z obou stran, tedy z ulice 26. dubna a z ulice Na Milířích. Zastávku MHD máte pár metrů od domu. Dvě zastávky od domu najdete centrum obce se školkou, kavárnu, sportovní halu, ale hlavně cyklostezky a turistické trasy.

NABÍDKOVÁ CENA: 5.050.000,- Kč

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: martin@ferovymakler.cz

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ