NA PRODEJ
DVOUGENERAČNÍ VILA V HLUČÍNĚ

dispozice: 5+2 | podlahová plocha: 280 m2 | garáž: 20 m2 | zastavěná plocha: 157 m2 | zahrada: 795 m2
vytápění a ohřev vody: kotel na uhlí a pelety se zásobníkem | sítě: elektřina, plyn, voda, kanalizace | PENB: G

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

✅ dvougenerační vila s obytnou půdou
✅ perfektní lokalita v centru Hlučína
✅ objekt k bydlení nebo podnikání

Nestává se často, že je v centru k Hlučína k mání atraktivní dům k bydlení nebo podnikání. Já mám to štěstí, že jednu vilu na ulici Zahradní pro Vás mám!

Dvougenerační vila o třech podlažích disponuje dvěma byty a obytnou půdou. Celkově nabídne až tři byty se samostatným vstupem. Samozřejmostí je rozsáhlý sklep. Nový vlastník tak může dům okamžitě využívat pro své potřeby nebo jako investici na pronájem. Vilu můžete upravit pro komerční účely, třeba jako ordinace nebo sídlo firmy.

Velkou výhodou je parkování na vlastním pozemku. Na vkusné dlažbě zde zaparkujete až 5 vozidel. Pokud je Vám to málo, můžete parkování rozšířit do zahrady za dům. Na pozemku se dále nachází samostatní garáž a pergola s posezením. Vila má rekonstruovaný plášť, konkrétně zateplení, dále plastová okna a střešní krytinu. Vytápění zajišťuje automatický kotel na uhlí a pelety, který zvládá i ohřev vody. Roční náklady na topení a ohřev vody jsou 35 tisíc. Dům má přípravu na solární ohřev vody. Plyn je samozřejmě k dispozici.

Dům má perfektní polohu v centru města. Mírové náměstí máte 10 minut pěšky. Děti se dostanou pohodlně do školy nebo školky za 5 minut. Vše máte po ruce včetně obchodů a restaurací. Nemusíte využívat auto. Samozřejmě za prací nebo větší zábavou zajedete do Ostravy. Do centra nebo Poruba za 15 minut. Hlučín je zkrátka jasná volba a já se budu těšit na společnou prohlídku.

CENA: 8.460.000,- Kč

realitní makléř: Martin Moravec  mobil: 732 801 342  email: martin@ferovymakler.cz

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

GALERIE

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ