Prodej bytu v Ostravě Hrabůvce (3+1) mi téměř jeden rok ztěžovala vzdálenost mezi Prahou a Ostravou. Současná ekonomická recese a lokalita bytu v Ostravské aglomeraci však nenahrávala snadnému prodeji.

Využil jsem proto nabídku pana Martina Moravce a jeho reálného přehledu při prodeji bytů v Ostravě.

Během poměrně krátké doby se však jeho iniciativou a úsilím podařilo oslovit vhodného zájemce o koupi mého bytu. Proto bych chtěl vyslovit poděkování za jeho vstřícnost a korektní jednání, neboť své „řemeslo“ vykonává opravdu zodpovědně a profesionálně.

Veškeré služby, které pro mne pan M. Moravec zajistil, včetně služeb advokáta, vyústily v oboustrannou spokojenost, kterou bych rád touto cestou ještě jednou ocenil. Doufám, že i ostatní klienti realitní kanceláře docílí stejného efektu jako já a nebudou se obávat využít těchto služeb u Ostravské realitní, ve které jsou makléři na odpovídající úrovni s ochotou napomoci klientům i přes vzdálenost regionu. Děkuji za spolupráci.

Radovan Hošek
Praha

Chcete se stát mým spokojeným klientem? Kontaktujte mě.

Jmenuji se Martin Moravec a jsem realitní makléř z Ostravy. Jsem přesvědčen, že každý si zaslouží 100% servis. Ať už prodáváte nebo pronajímáte nemovitost, je dobré mít na své straně odborníka, partnera, který Vám pomůže a poradí. Ještě lepší je, když Vám realitní makléř vydělá peníze navíc. Jsem zde pro Vás.

Kontakt

Sdílet příspěvek
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone