Touto referencí bych chtěla poděkovat panu makléři Moravcovi za úspěšný prodej rodinného domu. S panem Martinem jsem spolupracovala na prodeji domu delší dobu, neboť se dům ze začátku nedařilo prodat, i přes to, že byl ve velmi dobré stavu a vypadal jako právě postavený. Navzájem jsme se podporovali, prošli si různými těžšími situacemi v průběhu prodeje s různými zájemci, ale stále jsme doufali, že k prodeji dojde, že jednou přijdou ti praví kupci – majitelé, kterým rodinný dům bude slušet a budou si ho vážit. Na takové lidi jsem čekala, neboť jsem v domě nechala kus své práce a také své srdce.

K prodeji nakonec došlo, rodinný dům koupili sympatičtí mladí lidé, a já věděla, že to, co jsem vložila do stavby domu, bude opečováváno s láskou. Pane Martine, děkuji se skvělou spolupráci, za podporu a za povídání během cesty k prodeji domu.

Zuzana Hajduková
Bolatice

 

Chcete se stát mým spokojeným klientem? Kontaktujte mě.

Jmenuji se Martin Moravec a jsem realitní makléř z Ostravy. Jsem přesvědčen, že každý si zaslouží 100% servis. Ať už prodáváte nebo pronajímáte nemovitost, je dobré mít na své straně odborníka, partnera, který Vám pomůže a poradí. Ještě lepší je, když Vám realitní makléř vydělá peníze navíc. Jsem zde pro Vás.

Kontakt

Sdílet příspěvek
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone