Zvyšování úrokových sazeb. Úrokové sazby porostou. Skokové zvýšení úroků… Palcové titulky všude kolem, nás upozorňují, že doba levných hypoték právě končí. Jsem rád, že vám mohu ušetřit peníze a upozornit vás na mimořádnou nabídku úvěru se sazbou pouze 1,9%. Jak takový úrok získat a pro koho je nabídka určena?

Refinancování stávajícího úvěru na bydlení

Ve spolupráci s úvěrovým specialistou nabízím možnost refinancování stávající hypotéky za mimořádnou sazbu 1,9% ročně s fixací na 6 a více let. Nabídka je určena pouze pro refinancování stávajících úvěrů, bohužel nelze využít pro nově poskytnuté úvěry. Refinancování je možné u následujících úvěrových produktů:

  • Hypotéka – Máte hypotéku s fixaci úrokové sazby nejpozději v roce 2020? Zajistěte si výhodný úrok na další období a refinancujte v předstihu. Můžete si zafixovat sazbu již 2 roky před koncem stávající fixace.
  • Úvěr ze stavebního spoření – Máte překlenovací úvěr ze stavebního spoření a čekáte na řádný úvěr? Pokud máte ve smlouvě garantovanou sazbu například 3% tak se vyplatí refinancovat.

Proč je refinancování výhodné? Dnešní sazby hypotečních úvěrů se pohybují okolo 2,5% a výše. Je pravděpodobné, že za rok nebo dva, budou sazby ještě vyšší. Pokud si počkáte na nabídku od stávající banky, budete zklamáni, protože sazby již budou vysoké, minimálně 2,5%. To znamená, že si současnou splátku nijak nesnížíte nebo budete naopak platit výrazně víc. Můžete tomu předejít a refinancovat s předstihem. Máte na to až 2 roky. Zjednodušeně řečeno, pokud vám stávající fixace končí v roce 2018, 2019 nebo v dubnu 2020, máte možnost zafixovat sazbu 1,9% již nyní. Další výhodou je délka fixace, která je minimálně na 6 let. Máte tak jistotu výše splátky po delší dobu splácení. Takovou nabídku vám dnes žádná banka nedá.

Zaujala vás nabídka, uvažujete o refinancování stávajícího úvěru? Stačí vyplnit kontaktní formulář, uvést výši stávajícího úvěru, dobu splatnosti a současnou úrokovou sazbu. Úvěrový specialista vám pošle nezávaznou kalkulaci. Nabídka je platná pouze do 30. dubna letošního roku. Neváhejte.

 

Chcete získat úvěr s úrokem 1,9% ročně? Kontaktujte mě.

Martin Moravec
mobil: 732 801 342

 

Jmenuji se Martin Moravec a jsem realitní makléř z Ostravy. Jsem přesvědčen, že každý si zaslouží 100% servis. Ať už prodáváte nebo pronajímáte nemovitost, je dobré mít na své straně odborníka, partnera, který Vám pomůže a poradí. Ještě lepší je, když Vám realitní makléř vydělá peníze navíc. Jsem zde pro Vás.

Kontakt

Sdílet příspěvek
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone